Jdi na obsah Jdi na menu
 


Argo Badfríd I.

6. 3. 2008

                  Argo Badfríd I.

Golden retriever

 

Obrazek

 

Jmeno Argo Badfríd I. (Argi, Argoušek, Gigi, Jantar, Tupounek)
Datum narozeni 18.5.1999
Majitel Andrea Rinešová
Barva, váha, výška krémově zlatá, 35kg, 63cm
Ocenění

2.místo Třeboňský voříšek 2008

2. místo Třeboňský voříšek 2011

Argoušek je to můj první pes, díky kterému naplno odstartoval můj zájem o psy a kynologii jako takovou... Nyní je již v důchodovém věku, aIe i přesto je stále ve skvělé kondici, za což jsem neskonale vděčná!!!
Argo je výborný společník, má rád lidi, hlavně děti a snáší se téměř se všemi zvířaty (slepice ale nesnáší- to má po mě, už by měl solidní výřad :-)))
Je nadevše spokojený, když je středem pozornosti. Má rád piškoty a čerstý rohlík- ten dostane vždy jako odměnu za svoje "dlouhééé" čekání před krámem.
Jako snad každý retriever miluje vodu a není nad to, když je ještě poblíž zelená louka a občas přes ní přeběhne srna nebo zajíc. To člověk pak vidí jen dvě ohnivé čáry... Naštěstí Argo s věkem pochopil, že srnku ani zajíce nedohoní, takže nyní spíš jen zavětří a dál se plně věnuje svojí primární záležitosti a tou je hledání myší na poli - neboli dělá pasti na veverky :o) ( vždy po něm v zemi zůstane metrový kráter... )
Výborná zpráva je, že po osmi letech stal hrdým tátou. 3.3.08 byl se svojí 4- letou kamarádkou Bessy. Je to táké krásná fenka zlatého retrievra s neuveřitelné milýma očima a přátelskou povahou. Narodili se jí 4 krásná a zdravá štěňátka a po dlouhém přemlouvání mámé doma potomka našeho rodinného mazlíka!!!

-e-sp_a2214.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Argo Badfríd I


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Šárinka a Brituška, 13. 5. 2008 12:33)

Zdravíme Argouška a Andreiku a chválíme stránečky!! Jinak během dnešního možná příštího týdne se jedem podívat na tu naší ňufinku, tak už se nemůžu dočkat!!